8-C^nin spRR SiTeSi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
8-C^nin spRR SiTeSi !

Kayseri 60. Yıl Cumhuriyet İ.Ö.O.^nun eFsaNe SınıFı 8-C^niN eFsaNe SiTeSi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

OkuLumuzun TarihÇesi..!!

3 posters
YazarMesaj
Kübra_ea_Kübra
# S.Mod #
 # S.Mod #
Kübra_ea_Kübra

OkuLumuzun TarihÇesi..!! Empty
MesajKonu: OkuLumuzun TarihÇesi..!!   OkuLumuzun TarihÇesi..!! Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 2:47 pm

Okul binası 1978/1979 öğretim yılında bünyesinde ****** Ticaret Lisesi ,Cumhuriyet Ortaokulu ve Temel Eğitim İlkokulu olmak üzere üç okul binayı paylaşarak öğretimi sürdürmüşlerdir.1982/1983 öğretim yılından itibaren ****** Ticaret Lisesi başka bir binaya taşınmış ilk ve ortaokulda tek müdürlük altında toplanarak 60.Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu ismi altında ilköğretim uygulamasına başlamıştır.İlköğretim uygulaması nedeniyle Temel Eğitim İlkokulu ve Cumhuriyet Ortaokulu isimleri Milli Eğitim Bakanlığının ilköğretim okullarına isim verme kararı doğrultusunda Cumhuriyet İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir. Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Cumhuriyetin 60.Yılı nedeni ile 60.Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu olarak son şeklini almıştır.
tuğba
Seviye 4
Seviye 4

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun TarihÇesi..!!   OkuLumuzun TarihÇesi..!! Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 12:06 pm

bayağı da eskiymiş gerçi o her haliyle belli oluyor am neyse tarihi esr gibi okul yha ama daha ne olsun demi??*
maho3858
Seviye 4
Seviye 4
maho3858

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun TarihÇesi..!!   OkuLumuzun TarihÇesi..!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 8:11 pm

hmm eniştem anlatı bızım okulu durmadan
http://www.onering.azbuz.com

OkuLumuzun TarihÇesi..!!
1 sayfadaki 1 sayfası